Küçükçekmece Catering Hazır Yemek

http://catering.kcekmeceport.com
Küçükçekmece Catering Hazır Yemek
11
Çobançeşme Mah.Yenibosna,34100
+90(212) 652 13 86İkitellide taşıma yemek firmaları, sefaköyde yerinde yemek üretimi yapan firmalar, ikitelli şirketlere tabldot yemek servisi, ikitelli organize sanayi bölgesinde toplu yemek firmaları dendiğinde akla gelen küçükçekmece hazır yemek catering 1996 da kurulmuştur. İkitellide toplantı ve kokteyl organizasyon hizmetleri ile küçükçekmece hazır yemek catering , siz değerli müşterilerimize her zaman daha iyiyi sunmak için çalışmalarına devam etmektedir. Organize sanayi bölgelerinde en kaliteli catering firması olan küçükçekmece hazır yemek catering , hijyenik üretim ve kaliteli servis ile hizmet vererek; lezzetin adresi olmuştur. İkitelli sanayide davet ve oganizasyon hizmetlerinde profesyonel ekibi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan felsefesi ile hizmet vermektedir. İkitellide yemek firmaları, sefaköyde yemek siparişleri, tabldot yemek ihtiyaçlarınızda şirinevlerde toplu yemek şirketi olarak küçükçekmece hazır yemek catering size bir telefon kadar yakındır. İkitellide derneklerin, cemiyetlerin, vakıfların , piknik organizasyonlarında, her türlü piknik organizasyonunu profesyonel ekibi ile kusursuz bir şekilde yerine getirerek, özel günlerinizi unutulmaz kılar. . Sefaköyde düğün yemekleri gibi özel günlerinizde her zaman emrinizdeyiz. İkitelli sanayi bölgesinde şirketlere toplu yemek konusunda küçükçekmece hazır yemek catering kalite ve fiyat politikasını müşteri memnuniyeti üzerine kurmuştur. Küçükçekmece hazır yemek catering , fiyat politikası ile cebinizi, yemek kalitesi ile midenizi korur. İkitellide sıcak ve soğuk yemek seçenekleri ile menülerimiz özel olarak diyetisyenlerimiz, gıda mühendislerimiz, iş yeri hekimimiz, hijyen ve kalite müdürümüz, aşcı başımızın aylık toplantıları sonucu hazırlanmaktadır. İkitellide catering, toplu yemek, tabldot yemek, hazır yemek, organizasyon yemekleri, soğuk yemekler, mezeler konusunda fiyat ve kalite politikasını her zaman müşterilerinin lehine sunmaktadır. Sefaköyde hesaplı hazır yemek sunan firmalar arasında ayrıcalığını ortaya koymaktadır. İkitelli bağcılar sanayide catering firması olan küçükçekmece hazır yemek catering , müşteri memnuniyetini, personel eğitimi ve gıda güvenliği çalışmaları ile yemek sektörünün kalite çıtasını sürekli yukarı çeken önce bir firmadır. İkitellide yemek firmaları sektöründe önemli olan kaliteli ve insan sağlığını önemseyen sorumluluk ve bilinç ile catering firmaları arasında en önemli ve tercih edilen marka olabilmektir. Hedef, amaç ve prensiplerimiz. . Sefaköyde kaliteli toplu yemek firması olan küçükçekmece hazır yemek catering müşterileri ile şeffaf ve güvenli bir iletişim kurar. İkitellide iş yerleri davetleri için catering taleplerinizde ekibimizle herşeyin en iyisini yapmak, davetinizi unutulmaz kılmak için sizlerle birlikte aynı heyecan ve mutluluğu yaşamaktadır.
8350Ziyaretçi
 • Yetkili Küçükçekmece Hazır Yemek CATERİNG
 • Adres Çobançeşme Mah. - Yenibosna
 • Telefon +90(212) 652 13 86
 • Telefon ( 2 ) +90(541) 451 28 73
 • Fax +90(212) 451 28 70
 • Özel Sitesi http://kobimport.com
 • Web Sitesihttp://catering.kcekmeceport.com
 • E-Postainfo@kobimport.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Açılış/Kapanış04:00 - 18:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Çobançeşme.

İletişim Formu
İkitellide taşıma yemek firmaları, sefaköyde yerinde yemek üretimi yapan firmalar, ikitelli şirketlere tabldot yemek servisi, ikitelli organize sanayi bölgesinde toplu yemek firmaları dendiğinde akla gelen küçükçekmece hazır yemek catering 1996 da kurulmuştur.
İkitellide toplantı ve kokteyl organizasyon hizmetleri ile küçükçekmece hazır yemek catering , siz değerli müşterilerimize her zaman daha iyiyi sunmak için çalışmalarına devam etmektedir.
Organize sanayi bölgelerinde en kaliteli catering firması olan küçükçekmece hazır yemek catering , hijyenik üretim ve kaliteli servis ile hizmet vererek; lezzetin adresi olmuştur.
İkitelli sanayide davet ve oganizasyon hizmetlerinde profesyonel ekibi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan felsefesi ile hizmet vermektedir.
İkitellide yemek firmaları, sefaköyde yemek siparişleri, tabldot yemek ihtiyaçlarınızda şirinevlerde toplu yemek şirketi olarak küçükçekmece hazır yemek catering size bir telefon kadar yakındır.
İkitellide derneklerin, cemiyetlerin, vakıfların , piknik organizasyonlarında, her türlü piknik organizasyonunu profesyonel ekibi ile kusursuz bir şekilde yerine getirerek, özel günlerinizi unutulmaz kılar. .
Sefaköyde düğün yemekleri gibi özel günlerinizde her zaman emrinizdeyiz.
İkitelli sanayi bölgesinde şirketlere toplu yemek konusunda küçükçekmece hazır yemek catering kalite ve fiyat politikasını müşteri memnuniyeti üzerine kurmuştur.
Küçükçekmece hazır yemek catering , fiyat politikası ile cebinizi, yemek kalitesi ile midenizi korur.
İkitellide sıcak ve soğuk yemek seçenekleri ile menülerimiz özel olarak diyetisyenlerimiz, gıda mühendislerimiz, iş yeri hekimimiz, hijyen ve kalite müdürümüz, aşcı başımızın aylık toplantıları sonucu hazırlanmaktadır.
İkitellide catering, toplu yemek, tabldot yemek, hazır yemek, organizasyon yemekleri, soğuk yemekler, mezeler konusunda fiyat ve kalite politikasını her zaman müşterilerinin lehine sunmaktadır.
Sefaköyde hesaplı hazır yemek sunan firmalar arasında ayrıcalığını ortaya koymaktadır.
İkitelli bağcılar sanayide catering firması olan küçükçekmece hazır yemek catering , müşteri memnuniyetini, personel eğitimi ve gıda güvenliği çalışmaları ile yemek sektörünün kalite çıtasını sürekli yukarı çeken önce bir firmadır.
İkitellide yemek firmaları sektöründe önemli olan kaliteli ve insan sağlığını önemseyen sorumluluk ve bilinç ile catering firmaları arasında en önemli ve tercih edilen marka olabilmektir.

Hedef, amaç ve prensiplerimiz. .
Sefaköyde kaliteli toplu yemek firması olan küçükçekmece hazır yemek catering müşterileri ile şeffaf ve güvenli bir iletişim kurar.
İkitellide iş yerleri davetleri için catering taleplerinizde ekibimizle herşeyin en iyisini yapmak, davetinizi unutulmaz kılmak için sizlerle birlikte aynı heyecan ve mutluluğu yaşamaktadır.
Firmanızı Ekleyin

Kcekmeceport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 9 firma yer almaktadır.