İkitelli İş Sağlığı Ve Güvenliği Birimi

http://ikitelliosgb.kcekmeceport.com
İkitelli İş Sağlığı Ve Güvenliği Birimi
11
Barış Mah. Ali Çebi Cad. Birlik-1 İş Merkezi Giriş KatBeylikdüzü,34100
+90(212) 876 98 78Her alanda olduğu gibi iş güvenli de tecrübe ve bilgi birikimi isteyen ciddi takip ve sürekli kendini geliştirme ihtiyaç duyan bir meslektir. Bu alanda ikitellide iş sağlığı, ikitellide iş güvenliği konusunda uzman kadrosu ile verdiği hizmetle farkını ortaya koyan firmamız birlik. O. S. G. B 2013 yılında kurulmuş olup, iş sağlığı ve iş güvenliği hizmetinde çıtasını her gün daha yukarıya çıkartmak için çalışmaktadır. İkitelli de iş güvenliği alanında tecrübeli uzman kadrosuyla iş sağlığı ve iş güvenliği çalışmalarında belirgin bir fark yaratmaktadır. İkitellide temel iş güvenliği, iş yeri hekimliği, iş yeri iç yönergesi hazırlanması, acil durum eylem planlanı, risk analizinin değerlendirmesi, değerlendirme raporlarının hazırlanması ilk yardım eğitimleri ve iş güvenliği uzmanlarımız 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu ve  29/12/2012 tarihinde yürürlüğe giren iş güvenliği uzmanlarının görev yetki sorumluluk ve eğitimleri hakkındaki yönetmelik kapsamında bulunan tüm yükümlülükleri yerine getirmektedir. İkitellide sağlık alanındaki tecrübelerini iş yerlerine taşıma amacı ile de özel eğitilen sağlık personelimiz gerek iş yeri hekimi gerek iş güvenliği uzmanı ve çalışanlarınızın işlerini daha da kolaylaştırmaktadır O. S. G. B firması olarak, hizmet verme noktasında iş birliği yaptığımız ve yapacağımız firmalarımıza, gönderilecek sağlık personeli ekibimiz ilgili kanun ve yönetmeliklerin getirdiği tüm yükümlülükleri yerine getirmekle sorumludur İlgili kanun ve yönetmelikler gereği sağlık personelinin yapacağı çalışmalar ; A) iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin planlanması, değerlendirilmesi, izlenmesi ve yönlendirilmesinde işyeri hekimi ile birlikte çalışmak, veri toplamak ve gerekli kayıtları tutmak. B) çalışanların sağlık ve çalışma öykülerini işe giriş/periyodik muayene formuna yazmak ve işyeri hekimi tarafından yapılan muayene sırasında hekime yardımcı olmak. C) özel politika gerektiren grupların takip edilmesi ve gerekli sağlık muayenelerinin yaptırılmasını sağlamak. Ç) ilk yardım hizmetlerinin organizasyonu ve yürütümünde işyeri hekimi ile birlikte çalışmak. D) çalışanların sağlık eğitiminde görev almak. E) işyeri bina ve eklentilerinin genel hijyen şartlarının sürekli izlenip denetlemesinde işyeri hekimiyle birlikte çalışmak. F) işyeri hekimince verilecek iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili diğer görevleri yürütmek. G) işyerinde görevli çalışan temsilcisi ve destek elemanlarının çalışmalarına destek sağlamak ve bu kişilerle işbirliği yapmak. Şeklinde sıralanabilir. .
8308Ziyaretçi
 • Yetkili Ercüment ÜNAL
 • Adres Barış Mah. Ali Çebi Cad. Birlik-1 İş Merkezi Giriş Kat - Beylikdüzü
 • Telefon +90(212) 876 98 78
 • Telefon ( 2 ) +90(533) 634 43 10
 • Fax +90(212) 876 62 92
 • Özel Sitesi http://kobimport.com
 • Web Sitesihttp://ikitelliosgb.kcekmeceport.com
 • E-Postainfo@kobimport.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 18:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Beylikdüzü 5m migrosun arka çaprazında birlik iş merkezi.

İletişim Formu
Her alanda olduğu gibi iş güvenli de tecrübe ve bilgi birikimi isteyen ciddi takip ve sürekli kendini geliştirme ihtiyaç duyan bir meslektir. Bu alanda ikitellide iş sağlığı, ikitellide iş güvenliği konusunda uzman kadrosu ile verdiği hizmetle farkını ortaya koyan firmamız birlik. O. S. G. B 2013 yılında kurulmuş olup, iş sağlığı ve iş güvenliği hizmetinde çıtasını her gün daha yukarıya çıkartmak için çalışmaktadır.
İkitelli de iş güvenliği alanında tecrübeli uzman kadrosuyla iş sağlığı ve iş güvenliği çalışmalarında belirgin bir fark yaratmaktadır.
İkitellide temel iş güvenliği, iş yeri hekimliği, iş yeri iç yönergesi hazırlanması, acil durum eylem planlanı, risk analizinin değerlendirmesi, değerlendirme raporlarının hazırlanması ilk yardım eğitimleri ve iş güvenliği uzmanlarımız 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu ve  29/12/2012 tarihinde yürürlüğe giren iş güvenliği uzmanlarının görev yetki sorumluluk ve eğitimleri hakkındaki yönetmelik kapsamında bulunan tüm yükümlülükleri yerine getirmektedir.
İkitellide sağlık alanındaki tecrübelerini iş yerlerine taşıma amacı ile de özel eğitilen sağlık personelimiz gerek iş yeri hekimi gerek iş güvenliği uzmanı ve çalışanlarınızın işlerini daha da kolaylaştırmaktadır
O. S. G. B firması olarak, hizmet verme noktasında iş birliği yaptığımız ve yapacağımız firmalarımıza, gönderilecek sağlık personeli ekibimiz ilgili kanun ve yönetmeliklerin getirdiği tüm yükümlülükleri yerine getirmekle sorumludur

İlgili kanun ve yönetmelikler gereği sağlık personelinin yapacağı çalışmalar ;
A) iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin planlanması, değerlendirilmesi, izlenmesi ve yönlendirilmesinde işyeri hekimi ile birlikte çalışmak, veri toplamak ve gerekli kayıtları tutmak.
B) çalışanların sağlık ve çalışma öykülerini işe giriş/periyodik muayene formuna yazmak ve işyeri hekimi tarafından yapılan muayene sırasında hekime yardımcı olmak.
C) özel politika gerektiren grupların takip edilmesi ve gerekli sağlık muayenelerinin yaptırılmasını sağlamak.
Ç) ilk yardım hizmetlerinin organizasyonu ve yürütümünde işyeri hekimi ile birlikte çalışmak.
D) çalışanların sağlık eğitiminde görev almak.
E) işyeri bina ve eklentilerinin genel hijyen şartlarının sürekli izlenip denetlemesinde işyeri hekimiyle birlikte çalışmak.
F) işyeri hekimince verilecek iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili diğer görevleri yürütmek.
G) işyerinde görevli çalışan temsilcisi ve destek elemanlarının çalışmalarına destek sağlamak ve bu kişilerle işbirliği yapmak.
Şeklinde sıralanabilir. .
Firmanızı Ekleyin

Kcekmeceport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 9 firma yer almaktadır.