Güneş Nakliyat -Güneş Nakliyat,
35
Güneş Nakliyat
43213
İnönü Mah. Ardahan Sok. No:15/BSefaköy,34100
+90 (212) 495 25 40
4321Ziyaretçi
  • Açılış/Kapanış08:00 - 22:00
  • Servis Saatleri08:00 - 22:00
  • Servis Yerleri Tüm Türkiye
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Sefaköy İnönü Mahallesi'ndeki SSK Hastanesi'nin altında.

KURULUŞUMUZ 2000

Kuruluşumuzdan itibaren tecrübeli elaman kadrosu ile şehir içi şehirler arası evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı evden eve nakliyeciler arasında dürüst ve modern hizmeti ile her zaman bir adım önde olan GÜNEŞ NAKLİYAT ve taşımacılık hizmetleri geniş araç filosu ile tam kadro mobilya ustası elektrik tesisat ambalaj paketleme sigortalı güvenilir TAŞIMACILIK GÜVENLE TAŞIYORUZGüneş Nakliyat nakliyat olarak yurt içi evden eve veya ofisten ofise taşınmalarınızda, eşyalarınızın büyük bir dikkatle ve en yüksek kalitede taşınacağına garanti veriyoruz. güneş nakliyat Evden Eve diğer firmalardan farklı olarak sorun tanıma ve iş takip sistemi, sorunlarda acil destek gibi ek prsonelle hizmetlerini güçlendirmiştir.Birinci ilkemiz MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ temel alınarak hizmet verilir. Eğer şimdiye kadar hiç güneş nakliyat ile taşınmadı iseniz bizimle tanışmak, taşınmak ve gerçek hizmeti öğrenmek için bir fırsat yakaladınız demektir. güneş nakliyat.EVDEN EVE TAŞIMACILIKEvinizin daha sağlıklı bir şekilde taşınması için öncelikle eşyalarınız experimiz tarafından incelenir.

Eşyayı taşıyacak araç hacmi veya sayısı, kullanılacak ambalaj malzemesi, taşımayı yapacak personel sayısı belirlenir ve buna göre bir ücret sunulur.

Mutabakat sağlandığı taktirde,anlaşılan gün ve saatte taşımanız başlar.Demontaj aşamasımobilya ve beyaz eşyalarınızın sökülmesidir.Gardrop ,yemek masası,karyola vb. mobilyalarınızla beyaz eşyalarınızın sökümleri yapılır.Mobilya ve beyaz eşyalarınızın sökümleri bittikten sonra,eşyalarınız battaniye,havalı naylon ve streç film kullanılarak ambalajlanır.

Taşıma sonrası koltuk takımları ve diğer mobilyalarınız istediğiniz dizayna göre yerleştirilir.

Eşyalarınızın bağlantıları yapılır.FUAR VE OFİS-BÜRO TAŞIMACILIĞIYurt içinde fuarlarda yer alan kurumlara özel bir hizmet.Fuar malzemeleri alınacağı yerden titizlikle alındıktan sonra, fuar yerinde fuar stant malzemelerinin önemli bir titizlikle kurulumu yapılır.

Daha sonra yetkili kişinin belirlediği yerlere fuar da sergilenecek eşyalar aynı şekilde önemli bir titizlikle yerleştirilir. Fuar bitiminde gine aynı şekilde önemli bir titizlikle fuar stant malzemelerini ve sergilenmiş eşyaları aldığımız yere bırakıyoruz.
Firmanızı Ekleyin

Kcekmeceport.com içerisinde 18 ana kategori 224 alt kategoride 7 firma yer almaktadır.