http://gunesnakliyat.Kcekmeceport.com

Güneş NakliyatGüneş Nakliyat 1Güneş Nakliyat 2Güneş Nakliyat 3Güneş Nakliyat 4Güneş Nakliyat 5

Firma Yetkilisi :

Mehmet PEKSOY 

Adres :
İnönü Mah. Ardahan Sok. No:15/B 
Sefaköy
Telefon:
+90 (212) 495 25 40 
Telefon (2) :
+90 (554) 951 97 67 - +90 (537) 878 01 69 
Faks :
+90 (212) 495 25 42 
Web Sitesi :
http://www.gunesnakliyat.com 
E-Posta Adresi :
info@gunesnakliyat.com 

Çalışma Saatleri :

08:00  - 22:00

Firma Puanı :

Servis          Güneş Nakliyat Firma Kategorisi        Güneş Nakliyat Firma Web Sitesi

   Hakkında  Ürünler
KURULUŞUMUZ 2000
Kuruluşumuzdan itibaren tecrübeli elaman kadrosu ile şehir içi şehirler arası evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı evden eve nakliyeciler arasında dürüst ve modern hizmeti ile her zaman bir adım önde olan GÜNEŞ NAKLİYAT ve taşımacılık hizmetleri geniş araç filosu ile tam kadro mobilya ustası elektrik tesisat ambalaj paketleme sigortalı güvenilir TAŞIMACILIK GÜVENLE TAŞIYORUZ

Güneş Nakliyat nakliyat olarak yurt içi evden eve veya ofisten ofise taşınmalarınızda, eşyalarınızın büyük bir dikkatle ve en yüksek kalitede taşınacağına garanti veriyoruz. güneş nakliyat Evden Eve diğer firmalardan farklı olarak sorun tanıma ve iş takip sistemi, sorunlarda acil destek gibi ek prsonelle hizmetlerini güçlendirmiştir.

Birinci ilkemiz MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ temel alınarak hizmet verilir. Eğer şimdiye kadar hiç güneş nakliyat ile taşınmadı iseniz bizimle tanışmak, taşınmak ve gerçek hizmeti öğrenmek için bir fırsat yakaladınız demektir. güneş nakliyat.

EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Evinizin daha sağlıklı bir şekilde taşınması için öncelikle eşyalarınız experimiz tarafından incelenir.
Eşyayı taşıyacak araç hacmi veya sayısı, kullanılacak ambalaj malzemesi, taşımayı yapacak personel sayısı belirlenir ve buna göre bir ücret sunulur.
Mutabakat sağlandığı taktirde,anlaşılan gün ve saatte taşımanız başlar.

Demontaj aşaması

mobilya ve beyaz eşyalarınızın sökülmesidir.Gardrop ,yemek masası,karyola vb. mobilyalarınızla beyaz eşyalarınızın sökümleri yapılır.

Mobilya ve beyaz eşyalarınızın sökümleri bittikten sonra,eşyalarınız battaniye,havalı naylon ve streç film kullanılarak ambalajlanır.
Taşıma sonrası koltuk takımları ve diğer mobilyalarınız istediğiniz dizayna göre yerleştirilir.
Eşyalarınızın bağlantıları yapılır.

FUAR VE OFİS-BÜRO TAŞIMACILIĞI

Yurt içinde fuarlarda yer alan kurumlara özel bir hizmet.

Fuar malzemeleri alınacağı yerden titizlikle alındıktan sonra, fuar yerinde fuar stant malzemelerinin önemli bir titizlikle kurulumu yapılır.
Daha sonra yetkili kişinin belirlediği yerlere fuar da sergilenecek eşyalar aynı şekilde önemli bir titizlikle yerleştirilir. Fuar bitiminde gine aynı şekilde önemli bir titizlikle fuar stant malzemelerini ve sergilenmiş eşyaları aldığımız yere bırakıyoruz.
Evden Eve Nakliyat Nasıl Olmalıdır?

Evden eve nakliyat, hizmeti her, Evden Eve Nakliye, firmanın geniş görüşlülük ve bakış açısına göre kalite standardı gösterir, EvdenEve, Bir ev taşınırken mutlaka taşınacak eşyaların nasıl taşınacağının planlanması ve gerekli koordinasyon hazırlıkları gereklidir. Bu plan çerçevesi içerisinde eşyaların paketleme ve yükleme aşamaları için hazırlıklar yapılmalıdır. Bütün eşyalar dikkatle demonte edilmeli ve nakil işlemleri gerçekleştikten sonra eşyalar gerekli önemi vermelidir.


Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliye, Müşterinin isteğine bağlı olarak taşınacak eşya tespitinin eksperlerimiz tarafından ücretsiz yapılması evden eve nakliyat yıllardır evden eve taşımacılık yaptığı kişi ve kurumlarca bilinmektedir. evden eve taşımacılığı Uzman Deneyimli Sigortalı Kadrolu Elemanlarıyla deneyimleri doğrultusunda evden eve eşya taşıma, ev nakliyesi, pıratik bir halde yapılmaktadır.


Ofis Taşımacılık

Ofis Taşıma, Büro Taşıma, Öncelikle ofis taşımacılığı için expert eleman gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır. Eğer anlaşılırsa nakliyat diğer bölümlerinde olduğu gibi taşıma olayı kağıt üzerine dökülerek karşılıklı sözleşme yapılır taşıma günü ofis görevlileri elemanlarla değil direkt olarak nakliyat formen’ i ile muhataptır. Tüm ofis eşyaları Avrupa'dan ithal pet garft kâğıtlara sarılır. Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofis oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların demontesi daha seri olması için şarjlı ekipmanlar kullanılmaktadır.


Askılı Tekstil Taşımacılık

Askılı Tekstil Nakliyesi, Askılı Tekstil Tşıma Ürünler eski standartlarda olduğu gibi kolilerde değil, 16, 24, 39, 48, 100 m3 boyutlarında, özel yapım ve Avrupa standartlarında olan sonsuz delikli sistemli araçlarımızla taşınmaktadır.Tekstil Taşıma, Alıcı adresine de alındığı gibi teslim ediliyor. Özel ve toz geçirmez bölmeler sayesinde askılı taşımacılığın yanında kolilerinizde taşınıyor. Pantolon, ceketler, etekler vb. aklınıza gelebilecek bütün her şey kırışmadan, düzenli olarak tam zamanında yerine ulaşıyor.


Fuar Taşımacılık

Fuar Taşıma, Yurt içinde fuarlarda yer alan kişi yâda kurumlara özel bir hizmet. Fuar malzemeleri alınacağı yerden titizlikle alındıktan sonra, fuar yerinde fuar stant malzemelerini önemli bir titizlikle kurulumu yapılır. Daha sonra yetkili kişinin belirlediği yerlere fuar da sergilenecek eşyalar aynı şekilde önemli bir titizlikle yerleştirilir. Fuar bitiminde yine aynı şekilde önemli bir titizlikle fuar stant malzemelerini ve sergilenmiş eşyaları aldığımız yere bırakıyoruz.


Eşya Paketleme

Ev Eşyası Paketleme, Eşya taşınması esnasında eşyanızın zarar görmemesi için mutlaka ambalajlı olarak taşınması gerekir Ambalajlama işinin kaliteli ambalaj malzemeleri ve bu işin uzmanları tarafından yapılması, eşyanızın güvenle taşınması için olmazsa olmaz şartlarıdır.

Nasıl Giderim?
Sefaköy İnönü Mahallesi'ndeki SSK Hastanesi'nin altında.

 

  • Evden Eve Taşımacılık
  • Ofisten Ofise Taşımacılık
  • Askılı Tekstil Taşımacılığı
  • Fuar Taşımacılığı
  • Şehirlerarası Taşımacılık
  • Banka ve Kurum Taşımacılığı
  • Eşya Paketleme
  • Marangoz ve Elektrikçi Hizmetleri

Güneş Nakliyat detaylı ulaşım haritası için tıklayın


Firma Videoları

  
Arama Etiketleri  Ek Bilgiler
Servis imkanı mevcuttur. Servis saatleri 08:00 - 22:00 arasındadır. Servis yaptığı yerler; Tüm Türkiye şeklindedir. Güneş Nakliyat - Firma profili 3977 defa ziyaret edilmiştir.


Güneş Nakliyat Mobil Sayfası
  Firma Haberleri  Kampanyalar

                        


 

 
Son Eklenen Firmalar
Kekcim CupCake Kurabiye ve Pasta Çeşitleri
Kekcim CupCake Kurabiye ve Pasta Çeşitleri

Beylikdüzü
Baltacıoğlu Halı Yıkama
Baltacıoğlu Halı Yıkama

Kavaklı Merkez Mah. Anadolu Bulvarı Cad. No:60
Güneş Nakliyat
Güneş Nakliyat

İnönü Mah. Ardahan Sok. No:15/B
Teknopark
Teknopark

Fevzi çakmak mah.Sultanmurat cad. No:42/B
Renkli Rüyalar Anaokulu
Renkli Rüyalar Anaokulu

Gültepe mah. Bağlar cad. Güven sk. No:2

Kcekmeceport.com Mobil Sayfası
En Çok Tavsiye Edilen FirmalarFutbol Haberleri

nedir          kimdir?          firmalar          duyuru          özel          bizden          iletişim          üyelik          ana sayfa          yardım          Altinport          Kodlog

Küçükçekmece İl-İlçe Alışveriş ve Firma Rehberi


Hiçbir yazılı ve görsel materyal (firma bilgileri, iletişim bilgileri, firma fotoğrafları vs.) Altinport.com'un izni ve bilgisi olmadan asla kullanılamaz.
Copyright © 2007 Altunterim Pro. Tüm hakları gizlidir.